Bed & Breakfast - 2 *

Kompletní nabídka veškerého ubytování in Magong. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů, hostelů and nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Magong, kde najdeme města Xiyu, Penghu, Huxi, Budai and Dongshi.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


2 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 2 1 

1. Provence Homestay StarStar

Foto: Provence Homestay
Pokojů: 10
Hodnocení hostů
93 %

Located 5 km from Penghu Living Museum, Provence Homestay features accommodation with a shared lounge, a garden and room service for your convenience. The bed and breakfast features both WiFi and private parking free of charge. Providing a balcony, each u

Pokoje

Pokoj s manželskou postelí velikosti Queen a balkónem
osoby2500 - 2800 TWD za noc
Čtyřlůžkový pokoj s balkónem
osoby3600 - 4000 TWD za noc
Rodinný pokoj s balkónem
osob4200 - 4800 TWD za noc

Hotely v okolí Magong

V důsledku malého množství ubytovacích zařízení in Magong jsme rozšířili nabídku výsledků také o ubytování v blízkém okolí Magong. Tato další ubytovací zařízení jsou řazena dle vdálenosti od Magong.


2. Tainan An Ping 72 HOSTEL StarStar

Lokalita: Tainan
Vzdálenost: 76.7 km
Pokojů: 4
Hodnocení hostů
91 %

Set in Tainan, 6 km from Chihkan Tower and 7 km from Tainan Confucius Temple, Tainan An Ping 72 HOSTEL offers accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and a shared lounge. All units come with a seating area, a flat-screen TV and a privat


2 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 2 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Currency: